קפה ומטעמים

מכונות קפה לעסקים

beverage

חלק מהנוף  של כל משרד, הינו מכונת הקפה, אשר משרתת הן את העובדים והן את האורחים המגיעים אליו. כאשר אתם פותחים עסק או משרד, אתם מתחילים להתלבט בשאלה אילו מכונות קפה לעסקים כדאי לרכוש?. הבעיה היא שמרוב עצים אנו כבר איננו יכולים כבר לראות את היער, היות וישנן מכונות קפה אוטומטיות, חצי אוטומטיות, עם מקציף חלב, מודולארית, מעוצבת ועוד. בגלל שישראלים הפכו למשוגעי דבר בכל הקשור לקפה איכותי מסוג אספרסו, גם במשרדים ובבתי עסקים ניתן כבר לראות אותן.

השאלה הראשונה שלבטח תשאלו את עצמכם הינה מדוע אנו צריכים מכונות קפה לעסקים? אם ניתן להשתמש באותו קומקום חשמלי, פחית קפה נמס או מגורען, תה וקפה שחור וחסל סדר בעיית הכנת הקפה, כאשר יש את כל אלה במטבחון של המשרד. הבעיה היא שהעידן הטכנולוגי מתקדם בצעדי ענק, אורחים שיגיעו אליכם יתפלאו עליכם אם אתם עדיין מכינם קפה בשיטה הישנה. קפה איכותי מסוג אספרסו, נעשה אך ורק במכונת קפה עם קפסולות איכותיות של קפה מהביל, ריחני ובטעם האהוב עליכם.

כבר לא מתפשרים בעסקים על קפה משובח

מדי שנה, נמכרות בישראל מעל ל- 6,000 מכונות קפה לעסקים, נתון זה רק מראה לנו כי בעסקים כבר לא מתפשרים על קפה איכותי.  גם בשל הטרנד הפופולארי וגם בשל העלות האטרקטיבית של מכונות  הקפה בשנים האחרונות בשל התחרות הגדולה בין החברות השונות והביקוש הרב. היום, בכל עסק ניתן לראות מכונת קפה שמיועדת לעובדי העסק ולאורחים שמגיעים אליו. ראשית, מכונת הקפה, משפרת את העסקתם של העובדים ובעל העסק וכן את הריכוז בעבודה, תודות לקפה החזק והאיכותי המגיע ממכונת הקפה, ללא כל מאמץ.

beverage

20% ממכונות קפה בישראל נרכשו ע”י בעלי עסקים

גם נתון זה, מראה לנו כמה בעלי עסקים שמים דגש על מכונות קפה לעסקים למעשה, מדובר על 6,000 בתי עסקים שמתחדשים בכל שנה במכונת אספרסו. כאשר האורחים מגיעים למשרד או לבית העסק, האפשרות לאירוח באמצעות כוס קפה משובח, כאשר הם נכנסים אל המשרד, זהו חלק בלתי נפרד מהשירות של המקום. מצד שני מדובר גם על יוקרתו של בית העסק או המשרד וכן לדרך שבה המנהל מתייחס לאורחיו, כך שהמוניטין ובית העסק פשוט משתדרגים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *