עיצוב גינות

חלוקי נחל מחירים בשוק

Pebbles pic

אחד האלמנטים שמוסיפים המון לגינה הם חלוקי נחל מחיר, שהם אלמנט עיצובי משלים. ניתן לשלב אותם על בטון, חיפוי  לאדניות ועציצים, קישוט של שבילים ועוד. יש לציין, כי חלוקי נחל, הינם אבנים טבעיות שנאספות מואדיות, מנחלים וניתן למצוא אותם בשפע של גוונים מרהיבים. האבנים הללו, מקבלים צורות מעניינות בגלל המגע שלהם עם מים. ישנן אבנים הנמצאים ליד הנחל או בקרבה למקורות מים טבעיים, אשר אינן בהכרח עגולות או אליפטיות, אך השילוב שלהן בגינה הוא מרהיב ומקנה מראה טבעי . ישנם שני סוגים של חלוקי נחל אבנים גולמיות, כאלה שניתן למצוא בנחלים בכל מיני מקומות ואבנים שעברו ליטוש ע”י מכונות. ישנן אבנים מרשימות שעברו ליטוש והן נראות מיוחדות.

מלבד יופי גם חיסכון במים

ישנם יתרונות רבים למי שמקשט את גינתו באמצעות חלוקי נחל מחיר למשל החיסכון בהשקיה ובמים בכלל. ניתן לשלב חלוקי נחל ליד מזרקות, בריכות נוי או כתוספת לשביל או לעיצובים מעניינים נוספים בגינתכם. ניתן אף לשלב נקודות עניין בגינה, כאשר אזורים מסוימים בה מודגשים  באמצעות חלוקי הנחל. תוכלו למצוא מגוון רב של חלוקי נחל ואבני קישוט כמו אבני זכוכית, מה שעשוי להקנות לגינתכם, מראה יוקרתי יותר. האבנים הללו, אף מונעות סחף בזמן עונת הגשמים בחורף. תוכלו ליצור פינות צבעוניות ויפות באמצעות חלוקי הנחל או להתייעץ עם הגנן שלכם בזמן הקמת הגינה או כאשר אתם מעוניינים בשינוי או בשדרוג הגינה.

חיפוי קרקע עם חלוקי נחל

באמצעות חלוקי נחל מחיר, תוכלו למנוע את אידוי המים לאחר השקיית הגינה, היות וככל שנשמור על אדמה לחה, כך נצטרך להשקות פחות. מי שמכיר את תורת הפאנג שווי,  יודע כי אבנים אלה מסייעים לשמירה על  רכוש או כסף. כאשר מכסים את השטח באמצעות חלוקי הנחל, יש לפרוס את האבנים על פני יריעות פלסטיק בשטח הרצוי ובאופן ישר שיהיה נעים לעין.

יש לציין כי על מנת למצוא חלוקי נחל מחיר, אין צורך לצאת להחלים ולאסוף את האבנים היפות הללו לקישוט הגינה, כי אם למצוא אותן במשתלות המשווקות אבנים ואת כל סוגי הצמחייה והאלמנטים השונים שייפו את גינתכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *