נקיון ספות

ניקוי ספות

sofa

ישנן חברות רבות העוסקות בניקיון של ריפודים ושטיחים. הברות הללו, מעוניינות כי לקוחותיהן  יהיו קבועים ולכן, הן מעניקות תמיד שירות יעיל ומקצועי. ישנן חברות אשר מורידות את המחיר של ניקוי ספות והוזלה זו היא יעילה עבור אנשים שמעוניינים לבצע ניקוי ריפודים ביתם. בדרך זו ישנה תחרות גדולה שעשויה להיות לטובתם של לקוחות רבים שיבחרו בחברה מיומנת ומקצועית וותיקה וזולה. יש לציין כי עבור כל סוג של ריפוד, הניקוי יהיה שונה ולכן, הדבר הדרך  המקצועית ביותר היא להזמין נציג מטעם חברת ניקיון הריפודים שייתן הצעת מחיר, על פי סוג הבד והגודל של מערכת הסלון אשר ברצונכם לנקות.

יש לציין כי ישנם שלושה סוגים של לכלוך בספות הסלון שלנו, כגון חול ואבק, שיער ולכלוך מוצק שיש לבצע ניקוי מקצועי על מנת להסירו. ישנן חברות של ניקוי ספות אשר מבצעות גם תיקונים אמנותיים בבדי הריפוד, בכדי להקנות לספות מראה חדש יותר וללא בלאי.

sofa

כמה זמן לוקח לנקות ספות?

בכל מערכת של סלון זה אחרת, לרוב, זמן ניקוי ספות עשוי להיערך בין שעה וחצי לשעתיים ושוב, תלוי בסוג הלכלוך. ישנם מכשירים מיוחדים של שאיבה ויניקה, כאשר מים עם חומר מוחדרים לתוך הספות, המים שיוצאים יהיו מלוכלכים ויש לבצע פעולה זו כמה פעמים, עד שהמים שישאבו מהספות, יהיו נקיים, מה שמראה כי הספה כבר נקייה. ישנם סוגי ריפוד כמו בד, אימפאלה שהוא בד שדוחה כתמים אך יש  לנקות אותו במומחיות וכן, ספות מעור שהטיפול בהם הינו שונה וכמובן ללא מים או חומרי ניקוי כגון סבון מיוחד לריפוד.

יש לכם סלון מעור? מצאו חברה המתמחה בניקוי מערכות ישיבה מעור

ישנן חברות שההתמחות שלהן הינה ניקוי ספות מעור. מדובר על חומרים מיוחדים שיש למרוח על הספות, כך שהמראה של העור יהיה מבריק והלכלוך ייצא מהן. יש לציין כי התדירות ש ניקיון הספות הינה שונה בין בית לבית. לדוגמא, בית שיש בו ילדים קטנים או חיות מחמד, הניקיון של הריפוד יהיה בתדירות גבוהה יותר. ההמלצה של כל חברות ניקוי הריפודים היא לא משוך יותר מדי את נושא הניקוי המקצועי של הספות, מה שעשוי לגרום לנזק רב לספות, כי אם להזמין חברת ניקוי ברגע שמתחילים כבר להבחין בכתמים ושינוי בגוון הספות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *