חוק משפט

משרד עורך דין גירושין

כאשר בני זוג שרויים במשבר משפחתי וזקוקים לייעוץ, לאחר שהגיעו להחלטה שהם מעוניינים לפרק את התא המשפחתי, עליהם להגיע אל משרד עורך דין גירושין, אשר בקיא בדיני משפחה. יש לציין כי עורך דין לדיני משפחה, חייב להיות מקצוען בתחום, היות ומדובר בדיני נפשות. הליווי המקצועי של עו”ד לדיני משפחה יהיה משלב התביעה לקביעת מזונות הילדים ישנם עורכי דין, אשר מעדיפים לפתוח את התיקים הקשורים לגירושין בבית הדין  לענייני משפחה ולא בביהמ”ש המחוזי בשל השירות הזריז וההמתנה הקצרה יחסית. ליווי של עו”ד לענייני משפחה, יתרום לתוצאות טובות מאשר של מתדיינים שאין להם הרבה ידע בתחום.

 

במדינת ישראל, ישנה ערימת תיקים גדולה בבתי המשפט לענייני משפחה, כאשר רובם הם תיקי גירושין. כל אחד מהזוגות המעוניינים להתגרש מעוניין לצאת לחיים חדשים במצב טוב מכל הבחינות, כך שיבטיחו לעצמם עתיד טוב יותר. באמצעות משרד עורך דין גירושין, ניתן יהיה למצוא את שביל הזהב ואף להגיע להסכם גירושין שישביע את רצונם של שני בני הזוג.

בחירה נכונה של משרד עו”ד גירושין

יש לוודא תחילה, לפני שתתחילו לחפש משרד עורך דין גירושין, כי עורך הדין, רשום כחבר בלשכת עורכי הדין ויש להם רישיון בתוקף. יש לוודא כי עוה”ד שאליו פניתם, מתמחה במיוחד בדיני משפחה ועדיף למצוא את מי שעוסק בתחום זה בלבד ולא בעוד תחומים נוספים. התחושה שלכם כבר בשיחת הייעוץ הראשונה, היא זו שעשויה לקבוע אם עוה”ד אכן מקצועי דיו ויש ביניכם כימיה טובה. יש להכין שאלות שברצונכם לשאול את עוה”ד כך שלא תהיינה לכם שום תהיות ותדעו גם מה האסטרטגיה של עוה”ד לגבי המקרה הספציפי שלכם, במיוחד אם אין  הסכם גירושין ביניכם לבין בן\בת הזוג.

האם כדאי לכם להגיע אל משרד עו”ד ידוע?

יש זוגות אשר מגיעים אל משרד עורך דין גירושין מוכר וידוע, אך לפעמים זו טעות, היות ומשרד זה, לבטח יגבה סכום גבוה על שירותיו ולא תמיד אותו עו”ד ידוע ייצג אתכם ישירות, כי אם יפנה אתכם לאחד מעוה”ד במשרדו , כאשר במקרים רבים הוא אף יהיה מתמחה וללא ניסיון רב. גם משרד קטן של עו”ד אשר עוסק שנים בתחום, יוכל לתת לכם את מלוא השירות ותשומת הלב הדרושה, כאשר הוא כבר נחל הצלחות רבות במשפטי גירושין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *